Svatební koordinátor
pro Váš dokonalý den

Koordinátor svatebního dne je přesně ten člověk, který vám po celou dobu kryje záda. Chce, aby jste si svou svatbu pořádně užili a proto si vás bude hýčkat, abyste se cítili jako v bavlnce. Mnoho rizikových momentů vyřeší již předem prevencí a situace, které nastanou nečekaně, zvládne improvizací.

Pečuje nejen o vás, ale i každého hosta. Všem se snaží vždy s úsměvem poradit a pomoct. Informuje je o programu, aby se cítili komfortně a věděli, co se právě děje a o nic důležité nepřišli. S dodavateli komunikuje od začátku, projde s nimi program svatebního dne a vždy asistuje, když je potřeba.

Moderuje celý den, aby zábava nestála. Dělá na svatbě právě tu atmosféru, kterou potřebujete a chcete. Propojuje tak jednotlivé body svatebního programu.

Pomůže i ve fázi příprav, s vytvořením harmonogramu a vize vaši vysněné svatby. Dá vám nové nápady a inspirace pomocí svatebního kreativního brainstormingu. Pomůže odbourat stres a nervozitu pomocí svatebního koučingu.

Nezalekne se ani netradičního konceptu svatby, či romantické svatby v zahraničí. Fantazii se meze nekladou, vše co si představíte je možné.

Máte na výběr ze spousty možností. Možná chcete tradiční svatbu s církevním obřadem a honosnými svatebními šaty? Nebo možná chcete zábavnější a intimnější oslavu se svatbou na pláži a piknikem na písku? Společně vymyslíme originální a nejlepší svatební den, tak jak jste si ho oba vysnili.

Váš koordinátor svatebního dne

PŘÍPRAVY NA SVATBU

VÁŠ SVATEBNÍ DEN

Doplňkové služby

OZVUČENÍ CELÉHO DNE

OZVUČENÍ OBŘADU

KURZ SABRAGE

PARTY CHOREOGRAFIE

VÝUKA SALSA

FYZICKÁ POMOC

PARTY DJ

SVATEBNÍ KOUČING

Denně se setkávám s budoucími novomanžely, kteří řeší stres a problémy spojeny s jejich svatbou. Oblastí, které je trápí jsou různé. Od vytvoření harmonogramu, složitých rodinných vztahů, rozdílných svatebních představ, zádrhelů při přípravách až po ventilování stresu.

I vy si můžete povykládat s někým, kdo je nad věcí, ale má mnoho zkušeností a know-how s přípravou a koordinaci svateb.
 Promluvte si  s vašim  svatebním koučem.

Společně vymyslíme detailní  harmonogram celého svatebního dne i příprav,  vyřešíme  body , které tě pálí a najdeme inspiraci pro dokonalost vaši vysněné svatby 

Naše setkání mohou probíhat  osobně nebo online.
Cena 4.888,-Kč za 5 hodin svatebního koučingu.

Věnujte snoubencům originální dárek a pomůžete jim zorientovat se v přípravách jejich svatby. Zorganizovat svatbu bez stresu a na nic důležité nezapomenout může být někdy pro budoucí novomanželé komplikované. Pomáhám párům vymyslet jejich vysněnou svatbu, inspiruji je originálními nápady a jsem jejich záchranná síť, pokud něco nejde podle plánu. 

Napište mi na martin@svatebnikouc.cz a rád vám zodpovím všechny otázky.

Netradiční svatba

Někteří novomanželé si vysnili svatbu velice originálně. A proč ne? Je to přece vaše svatba, tak by měla proběhnout podle vás. Pomůžu vám netradiční svatbu zorganizovat a zkoordinovat.