Svatba v zahraničí

Když chceš víc

Vysnili jste si romantickou svatbu u moře při západu slunce, nebo u vodopádů v tropickém ráji?  Jste spíše dobrodružní a rádi by jste měli svatební obřad na skalnatém výběžku Mont Blanc s výhledem na Alpy, nebo pod vodou mezi delfíny? Rádi by jste slavili na palubě zaoceánského parníku, nebo raději na Eiffelově věži? 

Můžete si vybrat z mnoha krásných míst po celém světě, například z Havaje, Karibiku, Bali nebo Malediv. Můžete se nechat oddat na pláži, na lodi nebo na útesu. Pokud máte rádi výzvy, můžete si zvolit svatbu v exotickém prostředí, například na Kilimandžáru, v Amazonii nebo na Antarktidě. Můžete se nechat oddat pod vodou, ve vzduchu nebo v horách, nebo v zámku, paláci nebo na soukromém ostrově.

Máte konkrétní představy, o kterých byste se chtěli podělit?

Společně vymyslíme svatbu vašich snů v zahraničí.

Koordinace svatby v zahraničí

Zorganizování svatby v zahraničí je omnoho náročnější  disciplína, než zorganizovat svatbu v ČR, alebo SR.

Je to dané hlavně tím, že místní zvyky se mohou odlišovat od těch našich. Nejlepší svatební dodavatelé je těžší najít, protože může vzniknout jazyková bariéra při domlouvání. Někdy se páry setkávají s neochotou dodavatelů dělat něco navíc, dle představ novomanželů.

Všechno spolu zvládneme, se vším vám velice rád pomůžu. Věřte mi, svatba v Toskánsku se dá zorganizovat na dálku již za 3 týdny. 

Vymyslíme celkový harmonogram příprav a svatebního dne, zkoordinuji celý svatební den i vaše hosty tak, aby vaše vysněná svatba byla dokonalou.