Martin Svetlánsky
Váš svatební koordinátor a kouč

Rozhodnutí stát se svatebním koučem vyplynula ze zjištění, že mnoho novomanželů potřebuje před svatbou podpořit a promluvit si o všech svatebních problémech a stresu s někým, kdo má zkušenosti a know how, ale kdo je nestranný a objektivní.

Svatební koučing a koordinace svatebního dne jsou dvě specifické služby, které ale spolu úzce souvisejí. Společně s páry od začátku trávíme mnoho času, aby jsme vymysleli detailní harmonogram, zjistili a nastavili konkrétní svatební představu a aby jsme si vytvořili přátelský vztah. Protože když pak pomáhám párům s koordinací celého svatebního dne, máme mezi sebou neocenitelnou důvěru a jsme na svatbě výborně fungujicí tým. 

Pomáhám novomanželským párům, všech věkových skupin, vyznání a orientací již od roku 2010. Řeší se mnou všechny situace, sny a představy, které souvisejí s jejich svatbou. Připravuji párům novomanželský tanec, hraji jim jako DJ se specializacíi na svatby a koordinuji úžasné svatební dny. Oslovují mě páry z celé planety, našinci, Češi a Slováci, kteří žijí v zahraničí, ale i páry, které mají svatbu doma. 

Vždy vám říkám : ,,Vy jste nevěsta a ženich, je to vaše svatba, tak se nedržte při zemi a udělejte si nejlepší a nejhezčí svatbu, po jaké toužíte.,, Udělám vše, abyste to zvládli bez starostí, krok za krokem. 

Jezdím za novomanžely po celé České a Slovenské republice.

Domluvme si nezávazné setkání, kde si o všem popovídáme a zodpovím všechny vaše otázky.

Nejkrásnější slova od mých novomanželů

Vybral jsem nejlepší a nejzajímavější recenze od mých novomanželů. Nikdy tak úžasná slova nečekám a za každou recenzi jsem opravdu vděčný. S mnoha novomanželi zůstáváme přátelé i dlouho po svatbě. Je úžasné, že náš společný příběh svatbou nekončí, ale naopak začíná. 

Adéla a Jirka

Martina můžeme vřele doporučit!! Kromě tance a hudby jsme společně v průběhu dlouhých příprav zažili spoustu AHA momentů, které bychom sami asi neřešili (a to jsme puntičkáři).

Martim je velmi empatický, pozitivní energií nabitý člověk. Program sestavil na minuty včetně detailů. Den předem přijel na místo svatby a rozdával užitečné rady a přímo se účastnil příprav. Ve svatební den byl velkou oporou mě i mé manželce, celý den moderoval a vedl s grácií, bavil všechny svatebčany od dětí po babičky - všichni byli nadšení.

Martine, děkujeme!

Romča a Michal

Marťo, moc Ti děkujeme, že si nám pomohl s naši svatbou. Při přípravách jsme vlastně ani nechápali, proč se nás na některé detaily svatby ptáš a pak na svatbě jsme pochopili, že přemýšlíš a konáš několik kroků dopředu a že uděláš vše pro to, aby naše svatba byla dokonalou.

Měli jsme určité představy o koordinaci svatby, ale ty si je všechny smazal a několinásobně předčil. Všichni vždy věděli, kdy se který bod programu bude dít a všichni se s tebou bavili. Báli jsme se, že svatba bude až moc organizovaná,  ale naopak celý den byl velice přirozený a uvolněný i když si nad námi držel ochrannou ruku. Vůbec netušim, jak někdo může zvládnout svatbu bez tebe. 

Eliška a Mišo

Marťo nám vedl celou svatbu. Co se tance týče, roztancoval i mého (teď už manžela), který do té doby byl valčíkem nepolíbený a náš tanec sklidil úspěch. Na každé schůzce (kterých bylo nespočet :D) jsme slyšeli: potřebujete s něčím pomoct? Mám něco zařídit?

Sestavil nám rozvrh celého dne (do té doby mě nenapadlo plánovat si svatbu minutu po minutě), ale vyplatilo se to, svatba se nám vydařila, nebylo nic, co bych měnila. Martin má mnoho zkušeností, dokáže poradit, má super nápady na zábavu, vyplnění času během focení novomanželů. jako DJ bomba! Splní vám všechna vaše hudební přání. Za nás určitě doporučujeme!!!


Julinka a Marek

Všichni svatební hosté se nás neustále ptali, kde jsme našli tak dobrého kamaráda a jak je možné, že jsme ho nepředstavili dříve. Počas příprav jsme se stali opravdovými přáteli a v den svatby jsme věděli, že jsme si vhodnějšího a lepšího člověka nemohli vybrat.

Věděli jsme, že je velice precizní, ale uvolněný a plně jsme mu důvěřovali. A on? Marťo nás nezklamal, naopak jsme ani nečekali, co všechno pro nás a za nás udělá. Na jiných svatbách jsme také zažili koordinátory, ale to se vůbec nedá srovnat. Marťo je výborný moderátor a bavič, přesně poznal naše představy a dělal vše pro to, aby je na 100% splnil.

Tamara a Libor

S Martinem jsme si naši svatbu užili a to zejména i proto, že nám pomáhal už ve fázi příprav svatby, poskytl nám užitečné rady, no a také proto, že nám se spoustou věcí pomohl během svatby - moderování, organizace, netradiční taneční hry. :) Samotný večer už pak proběhl na jedničku. Můžeme jen dál doporučit budoucím manželům jako ideálního koordinátora, moderátora a DJe na svatbu.

Martine děkujeme :)

Romča a Dalibor

Martina vřele doporučujeme, byl úžasný organizátor, fajn DJ, nic nebyl problém, úsměv, kterým provázel byl opravdový a všichni se ptali kde jsme ho objevili, že se to jen tak nevidí. Ještě jednou moc děkujeme, úplně za vše 😊😊😊.

Naše svatba v Paříži byla dokonalou.

Magda a Ríša

Spolupráce s Martinem byla tou nejlepší investici do naší svatby. Byl s námi celý den a cokoliv jsme s manželkou řešili, přišel Martin s větou ,,Zařízeno, užívejte si svatbu,,. Vždy byl o dva kroky dopředu a bez něj by naše svatba dopadla katastrofálně.

Prošel a vymyslel s námi celý obřad, zarezervoval v prodejně všechny zelené kapesníčky a kravaty, protože ty mé zničila kočka v den svatby, pomáhal méně pohyblivé babičce, zajistil ozvučení celého dne.  Ale hlavně byl tam pro nás a naše hosty, vždy každému rád pomohl a poradil. 

Míša a Marek

Organizace a koordinace celého dne byla na špičkové úrovní. Martin se o nás staral od brzkého rána, až do večera. To jsme ale od něj čekali, zažili jsme ho na svatbě od kamarádky.

Co nás ale překvapilo, že nebyl pro nás jen koordinátor. Díky němu jsme se cítili bezpečně a komfortně. Byl naším průvodcem a mentorem, středobodem všech příprav. Vždy, když jsme jeli na schůzku a nevěděli jsme si rady, co a jak dělat, Martin nám vždy pomohl a ukázal tu nejlepší cestu, jak dále. Vůbec netušíme, co by jsme bez něj dělali a jak by jsme naši svatbu zvládli.